Veterinární klinika RPVet v Plzni

www.rpvet.cz

Veterinární klinika RPVet v PlzniPro veterinární kliniku RPVet v Plzni jsme vytořili nový web a e-shop. Web je obsahově poměrně rozsáhlý. Nechybí zde seznámení s některými pacienty a jejich příběhy, jsou zde popsány služby, které klinika nabízí a jaké používá vybavení. V rubrice O nás je seznámení se všemi veterinárními lékaři a asistenty a dále potom cenné rady pro chovatele na návštěvníky webu. Součástí webové prezentace je i blog, který cílí na návštěvníky z vyhledávačů.

Součástí webu je e-shop prodávající převážně značková krmení a doplňky pro psy, kočky, koně a hlodavce. Produkty jsou přehledně rozřazené do kategorií a napojené na srovnávače zboží Heuréka a Zboží.cz. V pokladně e-shopu je možné zvolit z celé palety dopravců a plateb. Vše je přehledně řazeno a optimalizováno pro vyhledávače.

S klientem máme navázánu dlouhodobou spolupráci, v rámci které se mu staráme o bezproblémový chod e-shopu, řešíme jeho případné požadavky na doplnění a vylepšení a řešíme i jeho následnou propagaci na internetu. V prostředí Sklik a AdWords klientovi spravujeme PPC kampaně. Klient si ještě navíc sám spravuje svůj Facebookový profil a tím na webu pomahá generovat další traffic.

Web je postaven na systému WordPress a zakoupené profesionální šabloně upravené na míru grafickým požadavkům klienta a faktu, že se jedná o veterinární ordinaci, která má již ze své podstaci jistá specifika a nároky. Pro řešení e-shopu byl využit systém WooCommerce dále doplněn o speciální požadavky ze strany klienta.