Specificdiet

specificdiet.cz


Vytvořili jsme web pro společnost Cymedica.

Cymedica spolupracuje se společností Dechra ve všech oblastech její působnosti a je výhradním dovozcem nejen originálních veterinárních léků této společnosti jako jsou např. Felimazole, Malaseb, Cardisure, Osurnia, Mirataz a Vetoryl, ale rovněž na trh uvádí další produkty společnosti Dechra určené pro společenská zvířata.

Hlavní náplní společností Cymedica je prodej, dovoz a výroba veterinárních léčiv, přípravků a diagnostiky pro zvířata včetně jejich technické a marketingové podpory v regionu střední a východní Evropy. Také vyrábíme a prodáváme řadu vlastních produktů určených k léčbě, výživě zvířat a jako doplňky výživy v oblasti veterinární medicíny. Aktuálně naše působnost pokrývá regiony Čech, Slovenska, Ukrajiny a Bulharska.

Produktová řada SPECIFIC™ je komplexní řada superprémiových krmiv a veterinárních klinických diet, která pomáhá poskytnout a vybalancovat přesné nutriční potřeby nejen po celou doby života psů a koček, ale i v období jejich nemocí, rekonvalescence nebo oslabení a tento web představuje kompletní nabídku této řady.

 

Web je postaven na WordPressu s designem na míru – vytvořena vlastní šablona pro klienta.