Dětský nábytek Jiroušek

www.detsky-nabytek-jirousek.cz

detsky-nabytek-jirousek-kalkulackaDětský nábytek JiroušekE-shop detsky-nabytek-jirousek.cz byl vytvořen na míru pro klienta, který je přímo výrobcem dětského nábytku, jak pro domácnosti, tak pro školky a zařízení specializující se na aktivity s dětmi.

Nově vytvořený e-shop měl nahradit stávající, zastaralou webovou prezentaci klienta, která neumožňovala přímý prodej. Při návrhu řešení bylo potřeba zohlednit velmi široký sortiment nabízeného dětského nábytku a poměrně rozsáhle možnosti barevných kombinací u většiny dodávaných produktů.

Jako základ e-shopu byl zvolen systém Prestashop, který je dostatečně dimenzovaný pro požadovanou šířku sortimentu. Nabízí i potřebnou funkčnost pro větší množství variant produktů a nabízí samozřejmě i přehledné prostředí pro správu zákazníků, objednávek, produktů i celého e-shopu.

Interní aplikace pro Dětský nábytek Jiroušek slouží k transparentnímu výpočtu ceny výrobků pro B2B partnery výrobce na základě množství použitého materiálu, pracnosti výroby konkrétního produktu a dalších parametrů. Aplikace byla vytvořena na míru a respektuje všechna dosavadní pravidla a zvyklosti výrobce a jeho velkoobchodních partnerů. Nově použité řešení – webová aplikace – dovoluje současný přístup všech zainteresovaných uživatelů a zajišťuje jim, že všichni pracují vždy s aktuálními informacemi.

Spolupráce s klientem pokračuje nadále i po spuštění e-shopu. Kromě technické údržby e-shopu klientovi pomáháme ze zlepšováním pozic ve vyhledávačích a celkové SEO optimalizaci. K propagaci e-shopu jsou využívány také PPC kampaně a napojení na srovnávače Heureka.cz a Zbozi.cz.