HIKO SPORT – Vodácké potřeby a vybavení

www.hiko.cz

HikoKlientem Hiko jsme byli osloveni s požadavkem komplexního řešeni modernizace jejich webové prezentace a e-shopu. Součástí řešení nebyl jen maloobchodní e-shop samotný, ale i katalog jejich výrobků pro prezentaci obchodním partnerům s možností rychlé velkoobchodní objednávky. Současně bylo nutné vše integrovat s informačním systémem Navision. Jako základ řešení byl zvolen systém Prestashop s využitím multisite možností.

Firma Hiko je výrobcem vodáckcýh potřeb, které jsou díky své kvalitě známé a uznávané po celém světě. Díky širokému záběru firmy a velkému množství zákazníků, byly i požadavky na funkčnost e-shopu i katalogu dost specifické. Základní systém byl na míru upraven a doplněn o možnost přehledně specifikovat vlastnosti a určení výrobků pomocí piktogramů, popis použitých materiálů a o možnost filtrování dle těchto vlastností a určení. Samozřejmostí je možnost volby různých druhů dopravy a plateb, včetně integrace platební brány.

Další rozsáhlou úpravou na míru bylo propojení s informačním systémem Navision, které zahrnovalo synchronizaci produktů, cen a skladových zásob a také předávání objednávek. Synchronizace cen zohledňuje různé zákaznické skupiny jak pro maloobchodní, tak pro velkoobchodní zákazníky.

Katalog produktů na adrese hikosport.com umožňuje pro registrované velkoobchodní zákazníky, kromě běžného nákupu, také zrychlenou maticovou objednávku. Tato část byla také vytvořena na míru, dle požadavků klienta a jeho tuzemských i zahraničních velkoobchodních zákazníků.

Firma Hiko je dynamicky se rozvíjející společnost a tak vždy bylo pamatováno na možnost dalšího rozvoje dle potřeb, které aktuálně přicházejí. S klientem je navázána dlouhodobá spolupráce a průběžně jsou jeho nové požadavky zapracovávány.