Rozjeďte to s webináři – pomůžou v komunikaci i propagaci

Rozjeďte to s webináři – pomůžou v komunikaci i propagaci

Potřebujete svým zaměstnancům sdělit důležité informace, i když nejsou všichni fyzicky pohromadě? Chcete k propagaci značky použít online kurzy, ale nevíte jak? Přiložíme ruku k dílu a píchneme vám s webináři. Získáte velice efektivní nástroj ke komunikaci s kolegy, při školeních i při práci se svými zákazníky. Jak začít?

Webinář – před pár lety poměrně neznámé slovo. Dnes už se pomaloučku stává běžným nástrojem pro účinnou komunikaci. Markeťáci jej obvykle využívají jako součást propagace značky, ale uplatnění webinářů je mnohem širší.

My používáme systému BBB, který běží na našich serverech: Vytvoříme vám seminární místnost, do které se přes dva odkazy přihlásí moderátor i posluchač. Moderátor mluví do mikrofonu a mává ukazovátkem, posluchači dávají pozor a kladou otázky v diskuzi.

Kde všude se vám webináře mohou hodit?

Firemní komunikace rychle a snadno
Někdy je tým hrozně rozlýtaný – sejít se v kanceláři v jeden konkrétní čas či den může být problém. Díky webináři nemusíte spěchat na místo schůzky, která se koná ve čtvrtek v 15:00. Doma, nebo na služebce si uvaříte kafíčko, třeba si dáte i nohy na stůl a připojíte se všichni v pohodové telekonferenci. Vytvoříte si tak virtuální kancelář odkudkoliv.

Vzdělávání týmu, zákazníků
Potřebujete týmu přiblížit nový produkt, který bude firma prodávat? Chcete svým zákazníkům poskytnout nadstandardní služby a nabídnout jim seminář zdarma? Jednodušeji a profesionálněji než s webinářem to nepůjde. Připravíte si podklady, připojíte se a hned můžete online rozdávat svá moudra a zkušenosti.

Firemní prezentace
Manuál v pdf občas nestačí. Obzvláště pokud prodáváte specifický produkt, u kterého je nutné zákazníkům přesně popsat jeho funkce či použití. Například jednou týdně pro své věrné zákazníky uspořádáte pravidelný webinář, ve kterém koncového uživatele proškolíte. Žádné zbytečné náklady za dojíždění či zdlouhavé osobní vysvětlování.

Nevíte si rady? Jsme vám k ruce
Kromě toho, že vám na serveru BBB rádi vytvoříme místnosti a všechno další potřebné, provedeme vás přípravou webináře: Půl hodiny předem vám pomůžeme s přihlášením, vysvětlíme vám, jak v prostředí pracovat. Jakmile vypukne start, spustíme nahrávání – po skončení webináře se vygeneruje záznam, který si můžete kdykoliv přehrát, nebo ho pustit dál.

Využívejte webináře pravidelně – získáte úplně nový nástroj pro komunikaci, ušetříte spousty času. Nebojte se, že to nezvládnete. Povedeme vás od začátku do konce.