O nás

Jsme dynamická společnost zvyklá plout v on-line vodách a zviditelňovat firmy, služby i jednotlivce pomocí on-line nástrojů. Tvoříme webové stránky, e-shopy i online strategie vycházející z vašich přání i možností. Můžete si vybrat z již hotových variant webů či e-shopů se snadnou obslužností a technickou podporou nebo se s námi poradit, jaké řešení by nejlépe vyhovovalo vašim potřebám. Vše přizpůsobíme na míru vašim potřebám i představám.

Vytvoříme plně funkční web a poskytneme i technickou podporu. Web je pouze váš, nepronajímáme ani nepřeprodáváme. Tvoříme originál se snadnou obslužností vystihující vaši identitu i záměr. Váš web bude vaší vizitkou i atraktivní pozvánkou pro vaše zákazníky.

Náš e-shop skutečně prodává, cílí na vhodné zákazníky a má atraktivní vzhled. Díky naší strategii nastavíme parametry tak, aby celý proces vedl k dlouhodobým zákazníkům a dával o vás vědět těm, kteří vaše služby nebo produkty skutečně využijí.

Záleží jen na vás, jestli potřebujete jednoduché a kvalitní řešení v on-line světě nebo preferujete specializovaný a propracovaný web s dlouhodobou strategií. Náš profesionální tým si poradí s obojím a vymyslí i řešení přímo vám na míru. Nebojíme se specifických požadavků, váhavých střelců ani zákazníků s jasnou vizí. Pomáháme vám převést vaši vizi do konkrétní podoby.

Rádi šetříme čas a pracujeme efektivně. Pomocí naší služby Webmeeting propojíme kohokoli, kdekoli a kdykoli. Jsme specialisté na on-line setkávání a máme pro vás ideální a funkční řešení. Jsme prostě on-line tělem i duší a vás to naučíme také. Chcete rozumět a efektivně využívat on-line prostředí? Pak nás kontaktujte a my vám poradíme, jak být v on-line prostředí jako ryba ve vodě.