Newsletter poslední/2012

DroseraNews:

Otestujte si zobrazení webových stránek na mobilním simulátoru
Vyzkoušejte, jak se vaše webové stránky zobrazí na smartphonu? Přes simulátor mobilního telefonu můžete vidět vaše webové stránky na display smartphone a vyzkoušet si, co návštěvník musí udělat, aby například vyhledal kontakty.

Volby-online.cz nově i přes čárové kódy
Hlavní cíl produktu volby-online.cz je ukázat, že lze ležet doma a hlasovat na dálku o důležitých otázkách, buď přes internet nebo přes sms. Nová možnost, kterou Drosera vyvinula nabízí klientům se volby fyzicky zúčastnit a odvolit přes specifický čárový kód u každé volby. Tímto se zrychlí průběh voleb, sčítání hlasů a evidence. Volící systém byl naprogramován pro bytová družstva.Bezplatná konzultace zde.

Drosera DÁREK: Mobilní verze webových stránek zdarma
Při objednání vytvoření webových stránek ProfiWeb nebo Drosera E-shopu do konce roku, získáte od Drosery dárek v podobě mobilní verze stránek ZDARMA. Plánujte inovaci! Teď je ten správný čas. Konzultace obratem.

Drosera PF 2013
ITNews:

35 návštěvníků z tisíce klikne v ČR na banner
Míra prokliku v České republice patří v regionu CEE mezi nižší a udržuje se od roku 2011 přibližně na stejné úrovni 0,35%.

Facebook výrazně snížil viditelnost stránek. Chcete-li víc, můžete si připlatit
Změny algoritmu rozhodujícího o tom, zda fanoušek uvidí příspěvek značky z firemní stránky, přinesly výrazné snížení jejich viditelnosti. Facebook dodatečné zviditelnění umožňuje, ale musíte si připlatit.

Video přednáška: Buď pankový konzument
Velké společnosti nás mají v hrsti, denně s námi manipulují pomocí reklamy a řídí naše nákupní košíky.