Mobilní webové stránky aneb možnosti jak je rychle vytvořit právě pro vás!

Společnost Drosera nabízí dvě cesty, jak vytvořit mobilní webové stránky. Jak to tak v pohádkách bývá, jedna cesta je jednodušším a levnějším (již od 4999), druhá je složitější, ale  za to cíl může být šitý zákazníkovi na míru.

První možností je poskládat vybrané skupiny obsahu z vytvořeného kódu (logo, menu, články, fotky …) do struktury o mnoho menší než je struktura pro velkou obrazovku monitoru. Tato skupinová struktura je umístěna na serveru Drosery a „tahá“ si přes skript potřebná data. Struktura je většinou jednoduchá (připomíná šablonu), aby se v ní uživatel pracující na malé mobilní dotykové obrazovce orientoval. V této struktuře Drosera bere zřetel na tzv. mobilní seo, rychlost tvorby a nižší cenu.

Druhou nabízenou možností je programovat veškeré kódy pro mobilní web do již vytvořených kódů pro základní webové stránky. Na začátku kódu je vždy „rozcestník“, který pozná, jaké mobilní zařízení nebo pc zařízení klient používá a pošle prohlížeč k vybranému zobrazení kódu. Tato varianta se používá u složitějších webových stránek s důrazem na zachování podobné struktury (složitosti členění webu) a to včetně grafického provedení. Díky složitosti je tato cesta zdlouhavější a tudíž i nákladnější.

Je však vždy na zákazníkovi, kterou cestu si zvolí. Pro bližší vysvětlení vyplňte konzultační formulář, rádi vám zavoláme.