Ekonomické poradenství nejen v Praze

Vedení účetnictví v našem provedení pro Vás znamená  časovou a finanční úsporu. Neztrácejte drahý čas zákony. Studujte svůj obor a vedení účetnictví přenechte nám.

Vždy budete v obraze, kdykoliv budete potřebovat.

Díky online komunikaci s námi máte do svého účetnictví nonstop přístup, vše přehledně vidíte, žádná aktivita není duplicitní.

Nabízíme několik variant řešení a to jak pro malé tak větší firmy.

VARIANTA I.

Tato varianta vedení účetnictví je vhodná pro malé a střední podnikatele.  Základním principem této varianty je napojení klienta on-line na náš server, kde má veškerá účetní data ihned k dispozici.  Outsourcing vedení účetnictví není tedy podmíněn lokalitou Praha, sídlem naší společnosti.

VARIANTA II.

Celá spolupráce stojí na osobním předávání originálů či kopií daňových dokladů prostřednictvím osobních schůzek či poštovní služeb.Tato varianta je vhodná pro malé a začínající podnikatele, kteří nemají velký objem účetních dokladů a nekladou velký důraz na rychlost zpracování a zasílání účetních reportů. Navštívit nás může v našem sídle v Praze.

VARIANTA III.

Základním principem této varianty je docházení našich specialistů v domluvených časových intervalech do sídla klienta. Tato varianta je vhodná pro malé a střední podnikatele, kteří požadují vedení účetnictví v kancelářích své společnosti, na firemních počítačích a na jejich softwaru.