Chcete zákazníka? Měli byste mít mobilní web

Jen co ráno vstanete, už kontrolujete Facebook a e-maily. Při cestě do práce čtete zprávy, nakupujete, platíte…dopoledne hledáte, kam na oběd. Při cestě z práce si přes navigaci najdete obchod, v kterém na vás čeká ráno objednaná přilba na sobotní cyklovýlet – jeho trasu jste naplánovali při obědové pauze opět díky mobilnímu internetu. Všechno a všichni jsou mobilní.

Internet v mobilu je dnes již samozřejmostí, pro mnoho firem však stále není samozřejmá optimalizace vlastní webové prezentace pro mobilní telefony.

Proč mít „mobile friendly“ web? Vysvětlení je jednoduché – pokud se budou vaše webové stránky načítat pomalu, málokdo vytrvá, s největší pravděpodobností je čtenář brzy opustí.

Za v průměru delší dobou načítání neoptimalizovaného webu stojí fakt, že počet objektů na stránce rok od roku roste. Průměrná velikost stránky je v současné době kolem 500 kB a obsahuje přibližně 80 objektů. Jestliže neobsluhujete uživatele mobilních zařízení, věřte, že vaše konkurence ano.

Nenahrávejte konkurenci

Přizpůsobte své webové stránky uživatelům smartphonů – tvoří stále větší počet vašich návštěvníků a zákazníků. Přenechávat takto zákazníky ostatním firmám „je luxus“, který si většina firem nemůže dovolit. V dnešní nejisté době to nejspíše nebude úspěšná obchodní strategie.

Pokud si nejste jistí, „jak optimalizovat“, není nic jednoduššího než se obrátit na Droseru. Nabízíme vám několik řešení. Vytvoříme vám nový web s responsive designem, případně upravíme váš stávající web do mobilní verze “na dálku”. Váš web zmobilizujeme na zkoušku, ihned a zdarma. Také nabízíme mobilní verze ze stávajících stránek tzv. na klíč.

Víte, jak využít webové stránky pro svůj obchodní prospěch? My, víme jak na to.  Kontaktujte Droseru.